Hakan Elektronik Anahtar olarak 20 yıllık tecrübemizle Ümraniye Kadosan Oto Sanayi Sitesinde oto kilit, anahtar ve oto elektronik, mekanik ve oto çilingir sektörünün en yeni ve en güvenilir ürünlerini kusursuz hizmet anlayışıyla müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Hakan Elektronik Anahtar hizmet sektörüne yeni bir anlayış getirmeyi hedefleyerek eğitimli ve sertifikalı kadrosuyla verdiği servis hizmetlerinde ürünlerle beraber servis garantisi de vermektedir. Hakan Elektronik Anahtar daima teknolojinin yakın takipçisi olup tüm kadrosuyla en gelişmiş sistemlere hükmedecek eğitim seminerlerinin birinci sıradaki ziyaretçisi olmaya devam etmektedir.

Hakan Elektronik Anahtar, otomobillerde geliştirilen immobilizer teknolojisine yabancı kalmamak adına ve ortaya çıkan ihtiyacı göz önünde bulundurarak faaliyetlerine bu alanda yön verip, makine ekipman ve bilgi donanımını son teknoloji ile geliştirmektedir.

Bu alanda eksiksiz ve mükemmel hizmet vermek amacı ile, çalışma ortaklarımızı, immobilizer ve anahtar çözümleri konusunda, Türkiye’nin bir numaralı firmalarından seçtik. Makine, ekipman ve yazılım programlarını, lisanslı ve orijinal olarak dünyanın en önde gelen immobilizer teknolojileri firmasından tedarik ederek, gerekli eğitim seminerlerini bu firmalardan almış ve alıyor olmanın bize vermiş olduğu üstün başarı, bilgi ve tecrübe birikiminin haklı gururunu yaşamaktayız. Bu başarı ve bilgi tecrübesi bizleri daha kaliteli ve sorunsuz hizmet verebilmemiz açısından, elimizi güçlendirerek yeni yeni gelişen sistemleri eksiksiz takip edebilme ve bilgi sahibi olma imkanımızı daha da kolay ve mecburi kılmaktadır. Siz müşterilerimizin, otomobil anahtarı ve immobilizer konusunda, daha rahat bilgi sahibi olabilmeniz ve anahtar ihtiyaçlarınızın güvenilir bir adreste karşılanması açısından mevcut www.otomobilanahtari.net sayfasını kullanıma açmış bulunmaktayız.

Saygılarımla.
Firma Sahibi ve Anahtar Ustası Hakan KÜÇÜK

Sosyal Medya

İletişim

    • +9 0216 313 1961
    • +9 0533 747 18 17
    • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
YUKARI